![Αντώνης Ρέμος - Υβόννη Μπόσνιακ: Τα τρυφερά φιλιά σε βραδινή έξοδο](https://cdn.statically.io/img/www.thetoc.gr/Content/ImagesDatabase/p/767x430/cu608x342/0,0,608,341/pad/both/files/articles/4/article_142965/remos---mposniak-ta-trufera-filia-se-bradini-eksodo.w_hr.jpg?quality=90&404=default&v=2)
Δημόσια μήνυμα στήριξης στον σύζυγό της, Αντώνη Ρέμο, έστειλε η Υβόννη Μπόσνιακ.
Ο γνωστός τραγουδιστής ελέγχεται για φοροδιαφυγή, με τις αρμόδιες αρχές να έχουν δεσμεύσει όλη του την περιουσία μέχρι να διαλευκανθεί το τι ακριβώς συμβαίνει.
Ο Αντώνης Ρέμος και η Υβόννη Μπόσνιακ είναι μαζί από το 2010 και έχουν αποκτήσει μια κόρη, την 9χρονη πλέον Ελένη.
Έτσι, η Υβόννη Μπόσνιακ θέλοντας να δείξει την αγάπη και τη στήριξή της στο πρόσωπο του συζύγου της, δημοσίευσε μια φωτογραφία του στον λογαριασμό της στο instagram γράφοντας:
"Αγάπη μου. Ζωή μου. Μαζί σου μέχρι το τέλος του κόσμου".
![Υβόννη Μπόσνιακ: Η δημόσια στήριξη στον Αντώνη Ρέμο - "Μαζί σου μέχρι το τέλος του κόσμου"](https://cdn.statically.io/img/www.thetoc.gr/Content/ImagesDatabase/a5/a5d70fe16d7c4190b7fd8e871899188c.jpg?v=1&maxwidth=650&)
"Η αλήθεια θα φανεί, δεν έχω τίποτα να κρύψω και να φοβηθώ"
Το δικό του, πιο προσωπικό μήνυμα, πέραν της επίσημης ανακοίνωσής του, έδωσε ο δημοφιλής τραγουδιστής Αντώνης Ρέμος για την υπόθεση της φοροδιαφυγής (ενάμιση εκατομμυρίου) και της δέσμευσης της προσωπικής του περιουσίας. Ο Αντώνης Ρέμος, στο βίντεο στο οποίο εμφανίζεται με γυαλιά ηλίου, λέει πως δεν φοβάται και δεν έχει να κρύψει τίποτα ενώ καλεί τον κόσμο να πάει στις συναυλίες του, καθώς αυτές θα συνεχιστούν.
"Φιλαράκια μου καλησπέρα. Τα τελευταία 24ωρα αντιμετωπίζω μια ιδιαίτερη κατάσταση. Θέλω απλά να δηλώσω ότι έχω εμπιστοσύνη στους δικηγόρους μου και στις ελεγκτικές αρχές ότι όλες οι εξηγήσεις και όλα τα δικαιολογητικά θα δοθούν για να ξεκαθαριστεί και αυτή η κατάσταση" ανέφερε αρχικά στα stories που έκανε στο Instagram γνωστός τραγουδιστής.
"Ήθελα να κάνω αυτό το βίντεο για να ενημερώσω τον κόσμο, γιατί υπάρχουν και συναυλίες που έρχονται…" πρόσθεσε ενημερώνοντας ότι η επόμενη συναυλία του, που είναι τη Δευτέρα στην Αθήνα, θα γίνει κανονικά όπως και "όλες οι υπόλοιπες που έρχονται".
Νιώθω την υποχρέωση απέναντι στον κόσμο που με αγαπάει και που με στηρίζει, να βρεθώ μαζί του. Από κει και πέρα η αλήθεια θα φανεί. Δεν έχω τίποτα να κρύψω και να φοβηθώ. Συνεχίζουμε και σας περιμένω στις συναυλίες να τα πούμε από κοντά" κατέληξε ο Αντώνης Ρέμος.
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις για ό,τι συμβαίνει τώρα στην Ελλάδα και τον Κόσμο στο thetoc.gr