|
Ruta
|
Línies
|
Terminal Nord
|
Terminal Sud
|
IRT (Divisió A)
|
|
Broadway-Seventh Avenue (Local)
|
Broadway-Seventh Avenue Line
|
Van Cortlandt Park-242nd Street
|
South Ferry
|
|
|
Seventh Avenue (Exprés)
|
White Plains Road Line, Lenox Avenue Line, Broadway-Seventh Avenue Line
, Clark Street Tunnel, Eastern Parkway Line, Nostrand Avenue Line
|
Wakefield-241st Street
|
Brooklyn College-Flatbush Avenue
|
|
|
Seventh Avenue (Exprés)
|
Lenox Avenue Line, Broadway-Seventh Avenue Line
, Clark Street Tunnel, Eastern Parkway Line
|
Harlem-148th Street
|
Times Square-42nd Street New Lots Avenue
|
|
|
Lexington Avenue (Exprés)
|
Jerome Avenue Line, Lexington Avenue Line
, Joralemon Street Tunnel, Eastern Parkway Line
|
Woodlawn
|
Crown Heights-Utica Avenue New Lots Avenue ( i algunes )
|
|
|
Lexington Avenue (Exprés)
|
Dyre Avenue Line, White Plains Road Line, Jerome Avenue Line, Lexington Avenue Line
White Plains Road Line, Joralemon Street Tunnel, Eastern Parkway Line, Nostrand Avenue Line
|
Eastchester-Dyre Avenue Nereid Avenue (algunes )
|
Bowling Green Brooklyn College-Flatbush Avenue () Crown Heights-Utica Avenue (algunes ) New Lots Avenue (algunes ) East 180th Street
|
|
|
Lexington Avenue (Local), Pelham Local
|
Pelham Line, Lexington Avenue Line
|
Pelham Bay Park Parkchester ( i migdies)
|
Brooklyn Bridge-City Hall
|
|
|
Lexington Avenue (Local), Pelham Express
|
Pelham Line, Lexington Avenue Line
|
Pelham Bay Park
|
Brooklyn Bridge-City Hall
|
|
|
Flushing (Local)
|
Flushing Line
|
Main Street-Flushing
|
Times Square-42nd Street
|
|
|
Flushing (Exprés)
|
Flushing Line
|
Main Street-Flushing
|
Times Square-42nd Street
|
|
|
42nd Street Line
|
42nd Street Line
|
Times Square
|
42nd Street-Grand Central
|
IND/BMT (Divisió B)
|
|
Eighth Avenue (Exprés)
|
Eighth Avenue Line, Cranberry Street Tunnel, Fulton Street Line, Rockaway Line
|
Inwood-207th Street Euclid Avenue (especials tard nit)
|
Ozone Park-Lefferts Boulevard o Far Rockaway-Mott Avenue Rockaway Park-Beach 116th Street (some peak-direction rush hour trips)
|
|
|
Sixth Avenue (Exprés)
|
Concourse Line, Eighth Avenue Line, Sixth Avenue Line, Chrystie Street Connection, Manhattan Bridge north tracks, Brighton Line
|
145th Street Bedford Park Boulevard
|
Brighton Beach
|
|
|
Eighth Avenue (Local)
|
Eighth Avenue Line, Cranberry Street Tunnel, Fulton Street Line
|
168th Street
|
Euclid Avenue
|
|
|
Sixth Avenue (Exprés)
|
Concourse Line, Eighth Avenue Line, Sixth Avenue Line, Chrystie Street Connection, Manhattan Bridge vies nord, Fourth Avenue Line, West End Line
|
Norwood-205th Street
|
Coney Island-Stillwell Avenue
|
|
|
Eighth Avenue (Local)
|
Archer Avenue Line (IND), Queens Boulevard Line, 53rd Street Tunnel, Eighth Avenue Line
|
Jamaica Center-Parsons/Archer Jamaica-179th Street (algunes )
|
World Trade Center
|
|
|
Sixth Avenue (Local)
|
Queens Boulevard Line, 63rd Street Line (IND), Sixth Avenue Line, Rutgers Street Tunnel, Culver Line
|
Jamaica-179th Street
|
Kings Highway (algunes )
Coney Island-Stillwell Avenue
|
|
|
Brooklyn-Queens Crosstown (Local)
|
Crosstown Line, Culver Line Queens Boulevard Line (tarda, i caps de setmana)
|
Long Island City-Court Square Forest Hills-71st Avenue (tarda, i caps de setmana)
|
Smith-Ninth Streets
|
|
|
Nassau Street (Exprés)
|
Archer Avenue Line (BMT), Jamaica Line, Williamsburg Bridge tracks, Nassau Street Line
|
Jamaica Center-Parsons/Archer
|
Broad Street Chambers Street (caps de setmana)
|
|
|
14th Street-Canarsie (Local)
|
Canarsie Line
|
Eighth Avenue
|
Canarsie-Rockaway Parkway
|
|
|
Nassau Street (Local)
|
Myrtle Avenue Line, Jamaica Line, Williamsburg Bridge tracks, Nassau Street Line Montague Street Tunnel, Fourth Avenue Line, West End Line
|
Middle Village-Metropolitan Avenue
|
Chambers Street Bay Parkway (rush hours) Myrtle Avenue (evenings, and weekends)
|
|
|
Broadway (Exprés)
|
Astoria Line, 60th Street Tunnel, Broadway Line, Manhattan Bridge Line, Manhattan Bridge south tracks, Fourth Avenue Line, Sea Beach Line Montague Street Tunnel
|
Ditmars Boulevard-Astoria
|
Coney Island-Stillwell Avenue
|
|
|
Broadway (Exprés)
|
Broadway Line, Manhattan Bridge Line, Manhattan Bridge south tracks, Brighton Line
|
57th Street
|
Coney Island-Stillwell Avenue
|
|
|
Broadway (Local)
|
Queens Boulevard Line, 60th Street Tunnel, Broadway Line, Montague Street Tunnel, Fourth Avenue Line
|
Forest Hills-71st Avenue 36th Street
|
Bay Ridge-95th Street
|
|
|
Sixth Avenue (Local)
|
IND Queens Boulevard Line, 53rd Street Tunnel, IND Sixth Avenue Line ( sense servei cap de setmana)
|
Forest Hills-71st Avenue
|
Lower East Side-Second Avenue
|
|
|
Broadway (Local)
|
Astoria Line, 60th Street Tunnel, Broadway Line (sense servei després de 21:00 ni caps de setmana)
|
Ditmars Boulevard-Astoria
|
Whitehall Street-South Ferry
|
|
|
Nassau Street (Exprés)
|
Hora punta (mateixa línia que ruta J)
|
|
|
Franklin Avenue Line
|
Franklin Avenue Line
|
Franklin Avenue
|
Prospect Park
|
|
|
Rockaway Park Line
|
IND Rockaway Park Line
|
Broad Channel
|
Rockaway Park-Beach 116th Street
|