Leipzigs voetbalkampioenschap 1938/39
Uiterlijk
In 1938/39 werd het zesde Leipzigs voetbalkampioenschap gespeeld. Wacker Leipzig werd kampioen maar kon niet promoveren naar de Gauliga Sachsen.
Bezirksklasse[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Club | Wed. | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|
1. | SC Wacker 1895 Leipzig | 18 | 36:17 | 28:8 |
2. | VfTuB 1905 Leipzig | 18 | 66:31 | 27:9 |
3. | SpVgg 1899 Leipzig | 18 | 68:31 | 26:10 |
4. | FC Sportfreunde Markranstädt | 18 | 42:45 | 17:19 |
5. | FC Sportfreunde 1900 Leipzig | 18 | 43:59 | 17:19 |
6. | VfB Zwenkau 02 | 18 | 33:39 | 15:21 |
7. | SV Viktoria 03 Leipzig | 18 | 36:46 | 13:23 |
8. | Sportfreunde Neukieritzsch | 18 | 31:68 | 13:23 |
9. | SVgg 1910 Leipzig | 18 | 41:49 | 12:24 |
10. | SV Eintracht 04 Leipzig | 18 | 29:43 | 12:24 |
Kampioen, deelname promotie-eindronde |
Kreisklasse[bewerken | brontekst bewerken]
Het is niet bekend of de drie groepswinnaars elkaar nog bekampten voor de promotie.
Groep 1[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Club | Wed. | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|
1. | SV Tapfer 06 Leipzig | 18 | 46:23 | 31:5 |
2. | MSV Borna | 18 | 51:35 | 26:10 |
3. | TSG Großzschocher | 18 | 58:40 | 23:13 |
4. | Leipziger BC 1893 | 18 | 41:22 | 20:16 |
5. | TV Germania Zwenkau | 18 | 38:42 | 19:17 |
6. | SV Meier u. Weichelt | 18 | 28:44 | 15:21 |
7. | TSG Taucha | 18 | 33:42 | 14:22 |
8. | VfL Markranstädt | 18 | 46:52 | 13:23 |
9. | VfB Schkeuditz | 18 | 41:51 | 11:25 |
10. | SV Lipsia 1893 | 18 | 28:59 | 8:28 |
Promotie | |
Degradatie |
Groep 2[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Club | Wed. | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|
1. | MTV Wurzen | 18 | 79:27 | 29:7 |
2. | VfL Olympia 1896 Leipzig | 18 | 62:29 | 27:9 |
3. | Saxonia Böhlitz-Ehrenberg | 18 | 65:35 | 24:12 |
4. | TSV Grimma 1847 | 18 | 55:39 | 21:15 |
5. | FC Wettin Wurzen | 18 | 60:39 | 20:16 |
6. | Vf Rasensport Leipzig | 18 | 44:46 | 20:16 |
7. | SV Oschatz | 18 | 46:50 | 17:19 |
8. | SV Gerichshain | 18 | 41:60 | 12:24 |
9. | SV Stöhr u. Co | 18 | 44:71 | 10:26 |
10. | Leipziger Wollkämmerei | 18 | 16:106 | 0:36 |
Groep 3[bewerken | brontekst bewerken]
Plaats | Club | Wed. | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|
1. | SV Helios 02 Leipzig | 16 | 41:17 | 25:7 |
2. | SV Corso 02 Leipzig | 16 | 49:28 | 22:10 |
3. | FC Eythra | 16 | 41:33 | 21:11 |
4. | BV Pegau 03 | 16 | 36:27 | 20:12 |
5. | Wacker Großhermsdorf | 16 | 21:22 | 15:17 |
6. | Eintracht Großdeuben | 16 | 29:31 | 13:19 |
7. | SC Marathon Westens 06 Leipzig | 16 | 26:55 | 11:21 |
8. | BC Arminia 03 Leipzig | 16 | 31:35 | 10:22 |
9. | ATV Liebertwolkwitz | 16 | 19:45 | 7:25 |
Promotie | |
Degradatie |